Suszarka do włosów Remington Blow Dry & Style AS7100
Zdjęcia 6 |
Remington Blow Dry & Style AS7100 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Blow Dry & Style AS7100
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON Suszarka do w?osów Blow Dry & Style Caring Airstyler - 400 W | 68 zł |
Lokówko-suszarka Remington AS7100 45759560100 | 99 zł |
Suszarko-lokówka Remington AS7100 Blow Dry & Style czarny AGDM-SUSZ-REM-14 | 97 zł |
REMINGTON AS7100 Blow Dry & Style | 100 zł |
Remington Blow Dry & Style Caring 400W Airstyler | 86 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →