Lokówka Remington Advanced Colour Protect CI8605
Remington Advanced Colour Protect CI8605 |
|
Czujnik termiczny chroniący kolor włosów. Funkcja blokowania trybu zadanej temperatury. Stań w obudowie.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Advanced Colour Protect CI8605
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON Lokówka REMINGTON CI8605 ADVANCE COLOUR PROTECT Brązowy metalicz | 249 zł |
REMINGTON Lokówka Advanced Colour Protect Tong CI8605 | 128 zł |
Remington Lokówki | 325 zł |
Remington Advanced Colour Protect Tong | 271 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →