Prostownica Remington Advanced Colour Protect S8605
Zdjęcia 7 |
Remington Advanced Colour Protect S8605 |
|
Wbudowany czujnik ciepła chroni włosy przed przegrzaniem i zapobiega ich blaknięciu. Pokrycie z filtrem UV i odżywką.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Advanced Colour Protect S8605
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington S 8605 akcesoria do stylizacji ciepły kolor szampana 3 m S8605 | 395 zł |
REMINGTON Prostownica Advanced Colour Protect S8605 | 147 zł |
Remington S8605 Advanced Colour Protect AGDM-PRO-REM-038 | 225 zł |
Remington Advanced Colour Protect Intelligent Straightener | 284 zł |
Prostownica Remington Advanced Colour Protect S8605 | 279 zł |
Prostownica do włosów Remington Advanced Colour Protect S8605 50 W złota | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →