Stylizator Remington S2880 (S2880)
Remington S2880 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington S2880
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington prostownica do włosów mini - 15cm długości idealna do podróży lu | 85 zł |
REMINGTON Prostownica S2880 Mini | 70 zł |
Prostownica do włosów REMINGTON S2880 | 76 zł |
Prostownica REMINGTON On The Go S2880 | 89 zł |
Prostownica Remington On The Go S2880 | 89 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Remington S2880:
- Szybkie nagrzewanie do 210 °C
PolecamyPorównaj w tabeli →