Suszarka Remington Pro Air Shine D5215
Zdjęcia 5 |
Remington Pro Air Shine D5215 |
|
Mocna suszarka do włosów popularnej amerykańskiej marki Remington. Produkt delikatnie wysusza i jednocześnie pielęgnuje włosy, a koszt modelu, mimo obecności kilku trybów i funkcji, jest bardzo przystępny. Suszarka wyposażona jest w generator jonów, który podczas suszenia uwalnia duży procent jonów. Podobna funkcja tkwi w profesjonalnych suszarkach do włosów, dzięki czemu włosy stają się łatwiejsze w układaniu i chronione przed łamliwością.
Dwa ustawienia prędkości pozwalają dostosować czas i intensywność suszenia, a trzy zakresy temperatury pozwalają nadać włosom pożądaną objętość i kształt. Suszarka do włosów Remington D 5215 Pro Air Shine wyposażona jest w dwie nasadki: dyfuzor i koncentrator. Oprócz suszenia i stylizacji gorącym powietrzem przewidziana jest funkcja zimnej dmuchawy. Dzięki zimnemu powietrzu możesz bezpiecznie utrwalić włosy. Model wykonany w lakonicznym czarnym kolorze. Dodatkowe zalety to obecność wygodnej pętli do zawieszania i funkcja automatycznego wyłączania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Pro Air Shine D5215
Wszystkie ceny 11 →Remington suszarka do włosów z jonizacją 3 ust nagrzewania i 2 ust nawiewu | 120 zł |
REMINGTON Suszarka do w?osów D5215 Pro-Air Shine - 2300 W | 116 zł |
Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 | 120 zł |
Remington Suszarki do włosów | 175 zł |
Remington Pro-Air Shine D5215 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2300W 2 prędk | 129 zł |
- Siatka ceramiczna
- Prędkość nawiewu: 85 km/h
- Wyjmowany filtr