Lokówka Remington Pro Big Curl CI5538
Zdjęcia 5 |
Remington Pro Big Curl CI5538 19 mm38 mm |
|
Sznur na zawiasach obraca się wokół własnej osi.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Pro Big Curl CI5538
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington lokówka z jonizacją 38mm do dużych loków ceramiczna z turmalinem | 116 zł |
REMINGTON Lokówka Pro Big Curl CI5538 | 92 zł |
REMINGTON Big Curl CI5538 | 86 zł |
Lokówka REMINGTON CI5538 | 119 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Remington Pro Big Curl CI5538
Ceny na Remington Pro Big Curl CI5538 |
---|---|---|---|---|
Remington Pro Spiral CI5519 | od 83 zł | 13 oferty | ||
Remington Pro Big Curl CI5538 | od 86 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →