Lokówka Moser 4445-0050
Zdjęcia 3 |
Moser 4445-0050 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moser 4445-0050
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moser Titancurl - Profesjonalna lokówka z powłoką tytanową 32 mm 4445-0050 | 200 zł |
Lokówka do włosów MOSER TitanCurl, 32mm | 169 zł |
Lokówka Moser Lokówka tradycyjna TitanCurl 32mm | 158 zł |
Moser Pro CeraCurl 32 lokówka do włosów 1 szt. | 180 zł |
Moser Titan Curl, lokówka tytanowo-ceramiczna, 32mm | 166 zł |
Moser TitanCurl lokówka ceramiczno tytanowa z jonizacją 32 mm | 139 zł |
Modyfikacje Moser 4445-0050
Ceny na Moser 4445-0050 |
---|---|---|---|---|
Moser 4443-0050 | od 169 zł | 7 oferty | ||
Moser 4444-0050 | od 139 zł | 8 oferty | ||
Moser 4445-0050 | od 139 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →