Suszarka Remington ThermaCare Pro D5715
Zdjęcia 6 |
Remington ThermaCare Pro D5715 |
|
Grill ceramiczny zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Zawiera dyfuzor i koncentrator.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington ThermaCare Pro D5715
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington D5715 Suszarka Thermacare Pro jonowa 2300W niskiego poziomu hała | 128 zł |
REMINGTON Thermacare D5715 Czarny | 134 zł |
Suszarka REMINGTON D5715 Thermacare Pro | 160 zł |
Suszarka Do Włosów Remington D5715 Dyfuzor Jony | 120 zł |
Suszarka REMINGTON D5715 Thermacare Pro | 160 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →