Suszarka do włosów Remington Coconut Smooth AS5901
Zdjęcia 7 |
Remington Coconut Smooth AS5901 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Coconut Smooth AS5901
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON Lokówko-suszarka REMINGTON AS5901 Coconut Smooth Różowy | 149 zł |
Lokówko-suszarka Remington AS5901 45735560100 | 199 zł |
REMINGTON AS5901 Coconut Smooth 5038061138290 | 149 zł |
LOKÓWKO-SUSZARKA CERAMICZNA REMINGTON AS5901 1000W | 142 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Coconut Smooth AS5901 | 157 zł |
Remington - Lokówko-suszarka Coconut AS5901 RE | 199 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Coconut Smooth AS5901 | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →