Suszarka Remington ThermaCare Pro D5720
Zdjęcia 5 |
Remington ThermaCare Pro D5720 |
|
Mocna i stylowa suszarka od popularnego producenta kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów – firmy Remington. Model może służyć jako urządzenie profesjonalne lub jako pomoc domowa dla doświadczonego użytkownika. Urządzenie wyposażone jest w trzy nasadki - koncentrator, dyfuzor oraz stylizację. Pierwsza z nich kieruje przepływ powietrza punktowo i zawęża go, pozwalając na uzyskanie najbardziej efektownej stylizacji.
Drugi rozprasza przepływ powietrza i delikatnie suszy włosy nie uszkadzając ich struktury. Ponadto suszarka do włosów Remington D5720 Thermacare Pro ma kilka funkcji funkcjonalnych: tryb turbo, funkcja jonizacji i tryb nawiewu zimnego powietrza. Pierwsza służy do szybkiego suszenia bardzo mokrych włosów, druga generuje ujemnie naładowane jony tlenu, co optymalizuje stylizację i wygładza włosy, a trzecia służy do utrwalania już wykończonej fryzury lub pielęgnacji włosów wrażliwych. Urządzenie pracuje z dużą mocą – 2400 W.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington ThermaCare Pro D5720
Wszystkie ceny 6 →Remington Thermacare Pro 2400 suszarka do włosów biała 2200 W D5720 | 180 zł |
Remington Suszarki do włosów | 275 zł |
Remington THERMAcare PRO 2400 Hairdryer | 167 zł |
Remington Thermacare PRO D5720 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2400W 2 pręd | 180 zł |
Suszarka Remington D5720 | 170 zł |
Remington Thermacare PRO D5720 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2400W 2 pręd | 180 zł |