Suszarka Remington Ionic Dry D3194
Zdjęcia 5 |
Remington Ionic Dry D3194 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Ionic Dry D3194
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON - Secador Ionic Dry 2200 D3194 | 100 zł |
Remington Suszarka do włosów Ionic Dry D3194 HPREMSUD3194000 | 93 zł |
Suszarka do włosów Remington D3194 45760560100 | 109 zł |
Suszarka REMINGTON Ionic Dry D3194 | 100 zł |
Remington Suszarka do włosów Ionic Dry D3194 121783 | 103 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →