Фен Remington Advanced Colour Protect AC8605
Фото 6 |
Remington Advanced Colour Protect AC8605 |
|
Вбудований тепловий сенсор захищає волосся від перегріву і запобігає втраті кольору. Кільце з УФ фільтром і кондиціонером. Знімна решітка воздухозаборника полегшує доступ до фільтру і дозволяє своєчасно чистити пристрій.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Advanced Colour Protect AC8605
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
REMINGTON Suszarka do w?osów AC8605 Advanced Colour Protect - hairdryer - | 286 zł |
Remington AC8605 Advanced Colour Protect AGDM-SUSZ-REM-076 | 229 zł |
Remington Advanced Colour Protect Dryer | 284 zł |
Remington, Suszarka do włosów AC8605, złota | 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →