Stylizator Remington Keratin Protect S8540
Wideo 11Zdjęcia 2 |
Remington Keratin Protect S8540 |
|
Ta lokówka przeznaczona jest przede wszystkim do tworzenia gładkich fryzur o jedwabistym wyglądzie. Moc 50 W zapewnia szybkie nagrzewanie się produktu. Model wyposażony jest w przystawkę do prostownika. Szerokie płytki ceramiczne (25 mm) z funkcją jonizacji, keratyną i olejkiem migdałowym delikatnie wygładzają włosy, zachowując w nich niezbędne nawilżenie, nie naruszając ich struktury.
System równomiernego rozprowadzania ciepła i 9 ustawień temperatury zapewniają szybkie prostowanie niesfornych kosmyków. Prasuj nawet szorstkie włosy za pomocą kilku dotknięć. Maksymalna temperatura urządzenia to 230°C. Użytkownik może łatwo wybrać wygodne ustawienie termiczne, które jest optymalne dla jego rodzaju włosów. Lokówka Remington S 8540 Keratin Protect jest kompaktowa, lekka i łatwa w obsłudze dla każdej długości włosów. Długi sznurek zapewnia swobodę ruchów podczas stylizacji. Włosy są niezawodnie chronione przed uszkodzeniami i przesuszeniem w każdym reżimie temperaturowym, ponieważ w przypadku nadmiernego nagrzania prostownica automatycznie się wyłączy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Keratin Protect S8540
Wszystkie ceny 17 →Remington prostownica do włosów powłoka z keratyną i olejkiem migdałowym P | 109 zł |
REMINGTON Prostownica S8540 Keratin Protect | 133 zł |
Prostownica do włosów REMINGTON S8540 | 121 zł |
Prostownica Remington S8540 | 149 zł |
Remington S8540 Keratin Protect AGDM-PRO-REM-031 | 116 zł |