Стайлер Remington Style Edition S3505GP
Фото 7 |
Remington Style Edition S3505GP |
|
В комплекті сумка для зберігання преміумкласу та 2 затиску для укладання.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Style Edition S3505GP
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Prostownica do włosów ceramiczna temperatura maks 230 C S3505GP | 298 zł |
Remington Style Edition Straightener Gift Set | 153 zł |
Remington StyleEdition Straightener GS S3505GP E51 prostownica do włosów 1 | 142 zł |
REMINGTON Zestaw podarunkowy Style Edition z prostownicą | 169 zł |
Remington - Zestaw do stylizacji włosów z akcesoriami S3505GP | 129 zł |
Remington S3505 Gp Style Edition Hair Straightener Czarny 45709560100 | 248 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →