Stylizator Remington Style Edition S3505GP
Zdjęcia 7 |
Remington Style Edition S3505GP |
|
Zawiera wysokiej jakości torbę do przechowywania i 2 klipsy do mocowania.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Style Edition S3505GP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prostownica do włosów ceramiczna temperatura maks 230 C S3505GP | 299 zł |
REMINGTON Zestaw podarunkowy Style Edition z prostownicą | 169 zł |
Remington Style Edition Straightener Gift Set | 153 zł |
Remington StyleEdition Straightener GS S3505GP E51 prostownica do włosów 1 | 198 zł |
Remington S3505 Gp Style Edition Hair Straightener Czarny 45709560100 | 248 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →