Suszarka do włosów Remington Blow Dry & Style AS7700
Zdjęcia 6 |
Remington Blow Dry & Style AS7700 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Blow Dry & Style AS7700
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON Lokówko-suszarka REMINGTON AS7700 Blow Dry & Style Czarno-srebrn | 249 zł |
REMINGTON Suszarka do w?osów Blow Dry & Style Caring Rotating Airstyler - | 196 zł |
Remington AS7700 1200W Jonizacja Zimny nawiew Średnica szczotki 25mm 38mm | 249 zł |
Remington Blow Dry & Style Caring 1200W Airstyler | 199 zł |
Remington Blow Dry & Style AS7580 lokówko-suszarka obrotowa 1 szt. | 366 zł |
Remington AS7700 1200W Jonizacja Zimny nawiew Średnica szczotki 25mm 38mm | 249 zł |
Remington AS7700 | 277 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →