Suszarka do włosów Remington Curl & Straight Confidence AS8606
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Remington Curl & Straight Confidence AS8606 |
|
Suszarka do włosów Remington śmiało można nazwać profesjonalnym urządzeniem do stylizacji, ponieważ jej wyposażenie zachwyci każdego klienta. W zestawie cztery narzędzia do stylizacji i stylizacji: koncentrator do suszenia i stylizacji, okrągła końcówka 40 mm z miękkim włosiem do nadawania objętości, lokówka 30 mm do ciasnych loków oraz płaska szczotka prostująca. Wszystko to zapakowane w piękną torbę, w której możesz przechowywać urządzenie i zabrać je ze sobą na wycieczki.
Dzięki temu tylko jedno urządzenie może zastąpić suszarkę, szczotkę, prostownicę i lokówkę, a także zaoszczędzić czas, ponieważ jednocześnie suszy i stylizuje włosy. Szczypce i duża szczotka są pokryte powłoką ceramiczną antystatycznym turmalinem i obracają się automatycznie, aby wykonać całą pracę za Ciebie. I w różnych kierunkach, aby uzyskać symetryczny styl po obu stronach.
Pod względem kluczowych funkcji Remington Curl & Straight Confidence AS8606 ma 800 W mocy i dwa tryby pracy, które łączą ustawienia temperatury i przepływu powietrza. Ponadto, podobnie jak w konwencjonalnych suszarkach do włosów, istnieje tryb zimnego nawiewu do utrwalania stylizacji. Funkcja jonizacji zadba o zdrowie włosów: podczas suszenia i stylizacji ujemnie naładowane jony usuwają puszenie, chronią przed przesuszeniem i dodają blasku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Curl & Straight Confidence AS8606
Wszystkie ceny 6 →Suszarko-lokówka REMINGTON Curl & Straight Confidence AS8606 | 199 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Curl & Straight Confidence AS8606 | 199 zł |
Remington AS8606 Curl & Straight Confidence 800W Jonizacja Obrotowa Zimny | 199 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Curl & Straight Confidence AS8606 | 199 zł |
Remington AS8606 Curl & Straight Confidence 800W Jonizacja Obrotowa Zimny | 199 zł |
Lokówka obrotowa Remington AS8606 Czarna/Różowa | 282 zł |