Stylizator GA.MA Elegance Led Bella
GA.MA Elegance Led Bella |
|
Pokrycie płyt składa się z dwóch rodzajów materiałów: Micro Shine i Tourmaline.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA Elegance Led Bella
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ga.Ma Prostownica Bella Tourmaline Ion Led | 180 zł |
Prostownica Ga.ma Bella Tourmaline GI0213 49W Led 230°C Jonizacja 120x25 m | 179 zł |
GA.MA Bella Tourmaline Ion LED, prostownica do włosów | 181 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →