Prostownica GA.MA G-Style Oxy-Active IHT (SI0185)
Zdjęcia 3 |
GA.MA G-Style Oxy-Active IHT |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA G-Style Oxy-Active IHT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gama Italy Professional G-Style Oxy-Active Iht Classic - 246g SI0185 | 384 zł |
Ga.Ma G-Style Oxy Active Iht Prostownica Do Włosów, Z Jonizacją | 467 zł |
GA.MA G-Style OXY Activ, prostownica | 410 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →