Prostownica GA.MA Starlight Digital IHT 5D Therapy
GA.MA Starlight Digital IHT 5D Therapy |
|
Zakres temperatury grzania 150 - 230 °C. Technologia ogrzewania na podczerwień
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA Starlight Digital IHT 5D Therapy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gama Italy Professional Starlight Tourmaline 5D Prostownica Technologia Ih | 336 zł |
GA.MA starlight 5d Prostownica do włosów z podczerwienią i ozonem | 350 zł |
GA.MA Starlight 5D Infrared&Ozone, prostownica | 370 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →