Suszarka GA.MA Classic
Zdjęcia 6 |
GA.MA Classic |
|
Zawiera 2 koncentratory i dyfuzor.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA Classic
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ga Ma Suszarka do włosów Classic 2200 W biała biała 3 m z otworem w uchwyc | 324 zł |
GA.MA classic Ceramiczna suszarka do włosów 2200w niebieska | 305 zł |
Ga.ma Classic suszarka do włosów, różne kolory 2200W | 268 zł |
Gama Italy Professional A11ClassicBL suszarka do włosów niebieska SH2511 | 211 zł |
SALON EXCLUSIVE A11 VA Classic A11.CLASSIC.VA | 174 zł |
pokaż 8 ofert
Opcje kolorystyczne:
- niebieski
- Zielony
- Czarny
- Jasnozielony
- Pomarańczowy
- Fuksja
- Zielony
PolecamyPorównaj w tabeli →