Suszarka GA.MA Leggero Ion (GH2002)
GA.MA Leggero Ion |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA Leggero Ion
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GAMA A21 LEGGERO IONBN PHON 2100W NYLON 60 DIFF A21.LEGGEROION.BN | 351 zł |
GA.MA leggero ion Suszarka do włosów z jonizacją 2400w | 323 zł |
GA.MA Leggero Ion 2400W, suszarka do włosów z dyfuzorem | 283 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów GA.MA Leggero Ion:
- Wyjmowany filtr
- Długość przewodu zasilającego - 3 m
PolecamyPorównaj w tabeli →