Prostownica Remington Mineral Glow S5408
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Remington Mineral Glow S5408 |
|
Prostownica należy do serii Remington Mineral Glow, której główną cechą jest powłoka. Płytki posiadają zaawansowaną powłokę ceramiczną wzbogaconą czterema naturalnymi minerałami: kwarcem, turmalinem, opalem i kamieniem księżycowym. Wspomagają gładkie przesuwanie płytek i sprawiają, że włosy stają się gładsze i bardziej jedwabiste. Na design modelu wpłynęła także seria Mineral Glow – wykonana jest w odcieniach fioletu i pastelowego błękitu.
Styler przeznaczony jest do prostowania i kręcenia włosów, a dość elastyczne ustawienia pozwalają na pracę z każdym rodzajem włosów: farbowanymi, zniszczonymi, grubymi itp. Do wyboru jest 9 ustawień temperatury, maksymalnie 230°C. Tryby przełączane są za pomocą przycisków i wyświetlane na małym wyświetlaczu na korpusie. Remington Mineral Glow S5408 ma dwie wyjątkowo długie płytki (110 mm), które wychwytują jednocześnie szerokie pasma. Same płytki są pływające, co gwarantuje optymalny nacisk na włosy, nie uszkadzając ich. Do zalet lokówki zalicza się również szybkie nagrzewanie w zaledwie 15 minut, możliwość zablokowania płytek oraz funkcja blokowania temperatury. Oprócz lokówki w zestawie znajduje się etui umożliwiające wygodne przechowywanie i transport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Mineral Glow S5408
Wszystkie ceny 6 →Ceramiczna prostownica do włosów S5408 Mineral Glow | 178 zł |
Prostownica Remington Mineral Glow S5408 | 169 zł |
Prostownica Remington Mineral Glow S5408 | 188 zł |
Remington Mineral Glow prostownica do włosów 1 szt. | 249 zł |
Remington, Prostownica do włosów Mineral Glow S5408, ceramiczna | 128 zł |
Remington - Prostownica Mineral Glow S5408 | 179 zł |