Suszarka Remington Keratin Protect AC8002
Zdjęcia 5 |
Remington Keratin Protect AC8002 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Keratin Protect AC8002
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington suszarka do włosów z jonizacją keratynowa z olejkiem z migdałów | 139 zł |
Suszarka do włosów REMINGTON AC8002 Keratin Protect | 145 zł |
REMINGTON Suszarka do w?osów AC8002 Keratin Protect - 2200 W | 135 zł |
Suszarka do włosów Remington AC8002 | 245 zł |
Remington AC8002 Keratin Protect Hair Dryer AGDM-SUSZ-REM-059 | 146 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →