Prostownica Remington Pro Ceramic Extra S5525
Remington Pro Ceramic Extra S5525 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Pro Ceramic Extra S5525
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington prostownica do włosów powłoka ceramiczna szerokie płytki zakres | 121 zł |
REMINGTON Prostownica S5525 E51 Pro Ceramic Extra | 112 zł |
Prostownica Remington Pro-Ceramic Extra S5525 | 169 zł |
Remington PRO-Ceramic Extra S5525 Prostownica 1 szt. | 249 zł |
REMINGTON PRO-CERAMIC EXTRA PROSTOWNICA DO WŁOSÓW S5525 | 188 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →