Lokówka BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE |
|
Lokówka z płytkami pokrytymi tytanem i turmalinem popularnej marki profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji włosów BaByliss. Model równie dobrze sprawdzi się w fryzurach wieczorowych, jak i casualowych, ale przeznaczony jest głównie do tworzenia dużych loków o średnicy 32 mm. Dzięki mechanicznemu termostatowi dostosujesz produkt do konkretnego rodzaju włosów, wybierając temperaturę pracy w zakresie 135-200 ° C.
Lokówka BaByliss BAB2174TTE ma prostą podstawę z tytanu i jest pokryta tytanowo-turmalinową powłoką, która delikatnie pielęgnuje wszystkie rodzaje włosów. Jonizacja sprzyja produkcji ujemnie naładowanych jonów tlenu, które zmniejszają statyczny naprężenie włosów, dzięki czemu są gładsze i jedwabiście gładkie. Dla bezpieczeństwa pracy urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania, która uruchamia się w przypadkach, gdy urządzenie długo pracuje bez przerw lub nagrzewa się do temperatur krytycznych. Urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Małe przyciski na korpusie pomagają włączać i wyłączać urządzenie, a także przełączać pomiędzy 30 (!) Trybami zadanej temperatury. Produkt może służyć jako dobry wybór do profesjonalnego i codziennego użytku domowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE
Wszystkie ceny 10 →Babyliss Pro 102622 Non Digital 32 mm 3030050091724 | 229 zł |
BaByliss Pro Non Digital Titanium Turmalin Suszarki do włosów | 215 zł |
Lokówka BaByliss BAB2174TTE | 175 zł |
BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE lokówka do włosów Ø 32 mm 1 szt. | 211 zł |
Babyliss Pro Lokówka 32Mm Bab2174Tte | 175 zł |
32 mm dla obszernych loków
Renomowana marka profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji włosów BaByliss oferuje lokówkę dobrej francuskiej jakości w rozsądnej cenie, która może być używana zarówno w domu, jak i w salonach. Jego średnica wynosi 32 mm, bardziej nadaje się do tworzenia obszernych loków i miękkich loków na długich i średnich włosach, możesz również zrobić bazę pod fryzury lub skręcić końce i grzywkę. Pasmo jest mocowane klipsem i gładko przesuwa się po pokrowcu bez przegrzewania. Jeśli chcesz, jeśli nie chcesz zagnieceń, nie możesz użyć klipsa, po prostu nawijając na niego lok. Nawiasem mówiąc, według recenzji, w tym przypadku loki zachowują swój kształt jeszcze dłużej.
W modelu zastosowano tytanową powłokę turmalinową, która jest bardzo trwała, zapewnia równomierne i stałe rozprowadzanie ciepła dla uzyskania optymalnych rezultatów, a także ogranicza elektryzowanie się włosów, dzięki czemu nie elektryzują się i nie puszą.
30 ustawień temperatury
Do pracy z różnymi typami włosów przewidziano aż 30 reżimów temperaturowych - od 135 do 200 stopni. Do włosów cienkich zaleca się niską temperaturę, a do włosów grubych, kręconych i trudnych do ułożenia wyższą. Co prawda kwestia kontroli nie jest w pełni przemyślana: na kole do regulacji nie jest temperatura, ale numer porządkowy trybu. Na przykład tryb 1 - 5 to 135 - 140 stopni, 10 - 15 - 145 - 155 °, 25 - 30 - 185 - 200 stopni. Na początku nie możesz obejść się bez instrukcji, ale z czasem wybierzesz i zapamiętasz optymalny tryb dla siebie. Jeśli chodzi o fryzjerów, którzy używają lokówki do pracy, jest im trudniej, będą musieli zapamiętać symbole lub mieć pod ręką dokumentację. Dodatkowo podczas kręcenia loków można w łatwy sposób dotknąć kółka dłonią i wybić ustawienia zwiększając lub obniżając temperaturę. Ta sama historia dotyczy przycisków włączania i wyłączania.
O resztę producent zadbał o komfortowe użytkowanie: powierzchnia nagrzewa się w 60 sekund, po 72 minutach urządzenie automatycznie się wyłącza, wysuwana metalowa podstawka pozwala na postawienie rozgrzanego urządzenia na dowolnej powierzchni, końcówka się nie nagrzewa, a przewód jest dość długi (2,7 m) i nie skręca się dzięki obrotowi zawias. Brakuje tylko pętli do zawieszania, ponieważ nie ma też etui do przechowywania.
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE | od 139 zł | 10 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE | od 170 zł | 6 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE | od 169 zł | 10 oferty |