Prostownica BaByliss PRO Ultra Curl BAB2071E
BaByliss PRO Ultra Curl BAB2071E |
|
Wielofunkcyjna prostownica z bocznymi płytkami do prostowania włosów od popularnej marki BaByliss. Wszystkie elementy grzejne pokryte są ceramiczną powłoką, dzięki czemu szybko i równomiernie nagrzewają się i działają jak najdelikatniej na włosy, nie uszkadzając ich. „Unosząca się” konstrukcja płytek nie wywiera nadmiernego nacisku na loki i umożliwia obracanie urządzenia w pożądanym kierunku.
Lokówka BaByliss BAB2071E może pracować w trzech trybach temperatury (170, 200 i 230°C), co pozwala wybrać najbardziej optymalną opcję dla różnych rodzajów włosów i różnych stylizacji. Dzięki mocy 50W urządzenie nagrzewa się do maksymalnej temperatury w zaledwie 50 sekund i skutecznie radzi sobie z prostowaniem. Końcówki płyt wyposażone są w elementy żaroodporne, które pozwalają bezpiecznie dotknąć gorącego urządzenia i obrócić je w żądanym kierunku. Dla względnie autonomicznej pracy urządzenie wyposażono w długi przewód zasilający (2,7 m), który umożliwia odsunięcie się od źródła zasilania i obrócenie urządzenia pod żądanym kątem. Prostarka włącza się i wyłącza za pomocą małych przycisków na urządzeniu, co sprawia, że jego sterowanie jest tak proste i zrozumiałe, jak to tylko możliwe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Ultra Curl BAB2071E
Wszystkie ceny 6 →Babyliss Pro BAB2071E Ultra Curl prostownica do włosów 1 sztuka 1 opakowan | 319 zł |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE prostownic | 280 zł |
Prostownica do włosów BABYLISS PRO BAB2071EPE | 270 zł |
BaByliss PRO Ultra Curl, prostownico-lokówka, BAB2071EPE | 297 zł |
BaByliss Pro prostownica do włosów BAB2654NTE BAB2071EPE | 396 zł |
BABYLISS PRO STRAIGHT & CURL TECHNOLOGIA EP 5.0 - PROSTOWNICA-LOKÓWKA DO W | 285 zł |
- Czarny
- Srebro