Suszarka do włosów BaByliss Midnight Luxe AS84PE
BaByliss Midnight Luxe AS84PE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss Midnight Luxe AS84PE
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Midnight Luxe Hot Air Styler | 165 zł |
BaByliss Hot air brush Midnight Luxe 800 Prostownice | 241 zł |
BaByliss Midnight Luxe Hot Air Styler Suszarko-lokówka 1 szt. | 211 zł |
BaByliss Midnight Luxe AS84PE lokówko-suszarka 1 szt. | 211 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Szczotka na gorace powietrze Midnight Luxe 2 1 S | 217 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →