Стайлер BaByliss ST482E
Фото 7 |
BaByliss ST482E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss ST482E
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Babyliss Brilliance Prostownica Do Włosów Czarny/Złoty ST482E | 314 zł |
BaByliss Straight & Curl Brilliance Prostownice | 456 zł |
Babyliss Straight And Curl Brilliance ST482E | 297 zł |
BaByliss Straight & Curl Brilliance ST482E Jonizacja | 359 zł |
BaByliss Salon Brilliance Straight & Curl | 297 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →