Prostownica BaByliss ST482E
Zdjęcia 7 |
BaByliss ST482E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss ST482E
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Brilliance Prostownica Do Włosów Czarny/Złoty ST482E | 314 zł |
BaByliss Straight & Curl Brilliance Prostownice | 456 zł |
Babyliss Straight And Curl Brilliance ST482E | 297 zł |
BaByliss Straight & Curl Brilliance ST482E Jonizacja | 359 zł |
BaByliss Salon Brilliance Straight & Curl | 297 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →