Szczotka BaByliss PRO BAB663E
BaByliss PRO BAB663E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO BAB663E
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss Pro Magic Styl Air Płaskie szczotki do włosów | 175 zł |
BaByliss Suszarko-lokówka PRO Air Styler Retractable Bristels 18 | 131 zł |
BaByliss PRO Magic Styler BAB663E lokówko-suszarka 18 mm | 158 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Magic Styl Air 0 1 Stk. | 127 zł |
Babyliss Pro Lokówko-Suszarka Airstyler 18 Mm Bab663E Chowane Ząbki! | 132 zł |
Babyliss PRO Profesjonalna Suszarko-Lokówka Air Styler Magic | 155 zł |
BaByliss Pro BAB663E Air Styler Lokówko-szczotka z chowanymi kolcami | 194 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →