Lokówka BaByliss C455E
Zdjęcia 5 |
BaByliss C455E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss C455E
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówka BaByliss Titanium Brialliance C455E | 180 zł |
BaByliss C455E Lokówki | 205 zł |
BaByliss Salon Brilliance Waves | 208 zł |
BaByliss Titanium Brilliance Waves C455E 36W | 180 zł |
BaByliss Titanium Brilliance Wand Lokówka 1 szt. | 190 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów BaByliss C455E:
- Zawiera rękawicę ochronną.
PolecamyPorównaj w tabeli →