Lokówka BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2280TTE
Zdjęcia 8 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2280TTE 13 mm19 mm |
|
Nowoczesna lokówka stożkowa, która nadaje się zarówno do codziennego, jak i profesjonalnego użytku, prezentowana na rynku przez wyspecjalizowanego producenta technologii do włosów BaByliss. Elementy grzejne urządzenia są otoczone powłoką tytanowo-turmalinową. Tytan odpowiada za trwałość urządzenia i jego trwałość, a podczas nagrzewania turmalin emituje ujemnie naładowane jony tlenu, które podobno mają pozytywny wpływ na zdrowie i posłuszeństwo włosów, a także zmniejszają ładunek statyczny w nich .
Lokówka ma różne średnice z różnych końców (od 13 mm do 25 mm), dzięki czemu loki wyglądają jak najbardziej naturalnie. Lokówka BaByliss BAB2280TTE działa w 25 trybach temperaturowych, które pozwalają regulować temperaturę grzania w zakresie od 110°C do 200°C. W ten sposób możesz wybrać najbardziej odpowiedni tryb do pracy z różnymi rodzajami włosów. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy urządzenie wyposażone jest w funkcję automatycznego wyłączania, która aktywuje się po 72 minutach ciągłej pracy. Urządzenie posiada długi przewód, który pozwala użytkownikowi na pracę w promieniu 2,7 metra od źródła zasilania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2280TTE
Wszystkie ceny 16 →Babyliss Pro BAB2280TTE Curling Iron | 208 zł |
BaByliss Pro Stożkowa lokówka Titanium Turmalin Suszarki do włosów | 242 zł |
Babyliss Lokówka BABYLISS BAB2280TTE | 242 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Stożkowa lokówka Titanium Turmalin 0 1 Stk. | 213 zł |
Lokówka BaByliss BAB2280TTE | 213 zł |
- Fajna wskazówka
- Wskaźnik nagrzewania
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2280TTE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2280TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2280TTE | od 200 zł | 16 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2281TTE | od 219 zł | 13 oferty |