Lokówka BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE
Zdjęcia 3 |
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE |
|
Zakres temperatury ogrzewania 135 - 220 C °.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss Pro Advanced Curl 10 mm Lokówki Damski | 312 zł |
BABYLISS PRO LOKÓWKA TITANIUM DIAMOND 10mm BAB2470 | 250 zł |
BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long lokówka do długich włosów BAB2470 | 291 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Advanced Curl 10 mm 2 1 Stk. | 260 zł |
Babyliss Pro Lokówka Tytanowo-Diamentowa 10 Mm Bab2470Tde | 255 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE | od 250 zł | 10 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2472TDE | od 289 zł | 8 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE | od 242 zł | 9 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2474TDE | od 265 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →