Prostownica BaByliss Smooth Glide 235 ST90PE
Zdjęcia 8 |
BaByliss Smooth Glide 235 ST90PE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss Smooth Glide 235 ST90PE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss Smooth Glide 235 ST90PE | 339 zł |
Prostownica BaByliss HAIR STRAIGHTENER ST90PE BABYLISS | 263 zł |
BaByliss ST90PE prostownica do włosów 1 szt. | 263 zł |
BaByliss Smooth Glide 235 ST90PE | 339 zł |
Babyliss St90pe Hair Straightener Złocisty | 290 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →