Стайлер BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE
Фото 3 |
BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE |
|
Пластини покриті за допомогою нової технології EP Technology (5.0). Кнопка блокування пластин на корпусі.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Babyliss Pro 2658 nano-tytanowe żelazo | 319 zł |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2658EPCE karbownica do włosów | 282 zł |
BaByliss Karbownica PRO Crimping Iron 38 mm | 405 zł |
Babyliss Pro Bab2658Epce Karbownica 38Mm | 305 zł |
Babyliss PRO Karbownica Dial-a-Heat 38mm | 305 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →