Suszarka BaByliss Power Pro 6704WE
Zdjęcia 4 |
BaByliss Power Pro 6704WE biały czarny |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss Power Pro 6704WE
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss 2000 profesjonalna suszarka do włosów Pro Speed matowa biel silni | 130 zł |
BaByliss Power Pro 6704WE biały AGDM-SUSZ-BAB-148 | 130 zł |
Babyliss Suszarka do włosów Babyliss 6704WE (2000W; kolor biały) | 153 zł |
BABYLISS SPEED PRO 2000 SUSZARKA DO WŁOSÓW 6704WE | 200 zł |
BaByliss Power Pro 2000 Suszarka do włosów 1 szt. | 130 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje BaByliss Power Pro 6704WE
Ceny na BaByliss Power Pro 6704WE |
---|---|---|---|---|
BaByliss Power Pro 6704WE | od 130 zł | 15 oferty | ||
BaByliss Power Pro 6704E | od 129 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →