Suszarka BaByliss Midnight Luxe 5781U
Zdjęcia 3 |
BaByliss Midnight Luxe 5781U |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss Midnight Luxe 5781U
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Suszarka do w?osów Midnight Luxe - hairdryer - 2300 W | 231 zł |
BaByliss Midnight Luxe 2300 Suszarki do włosów | 233 zł |
BABYLISS MIDNIGHT LUXE 2300 SUSZARKA DO WŁOSÓW 5781PE | 209 zł |
BaByliss Midnight Luxe 2300 Suszarka do włosów 1 szt. | 219 zł |
BaByliss BaByliss Midnight Luxe 2300 2 1 Stk. | 219 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →