Lokówka Mermade Pro Mini Hair Waver
Wideo 7Zdjęcia 13 |
Mermade Pro Mini Hair Waver 25 mm32 mm |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mermade 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mermade.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mermade Pro Mini Hair Waver
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mermade Hair Cutie Waver 22mm Lokówki | 358 zł |
Mermade Hair Cutie Waver 22mm - Lilac EU Plug MH5012 | 243 zł |
Mermade The Style Wand Pink Lokówka 20 g | 391 zł |
Mermade Hair Cutie Waver 22mm in Lilac | 279 zł |
Mermade Hair Mini Waver Pink (25 mm) 4030 | 293 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Mermade Pro Mini Hair Waver
Ceny na Mermade Pro Mini Hair Waver |
---|---|---|---|---|
Mermade Pro Mini Hair Waver | od 240 zł | 10 oferty | ||
Mermade Hair Pro Waver | od 243 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →