Prostownica Panasonic EH-PHS9K-K825
Zdjęcia 11 |
Panasonic EH-PHS9K-K825 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic EH-PHS9K-K825
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic EH-PHS9 prostownica do włosów z technologią nanoe 5-stopniowa re | 315 zł |
No name Prostownica do włosów Panasonic EH-PHS9KK825 Nanoe Ceramiczny syst | 346 zł |
Panasonic Eh-Phs9K Prostownica Do Włosów Jonizacja | 360 zł |
Panasonic Hair Straightener EH-PHS9KK825 Nanoe Ceramic heating system, Tem | 345 zł |
Prostownica Panasonic EH-PHS9KK825 | 344 zł |
Panasonic Prostownica do włosów EH-PHS9KK825 Nanoe Ceramiczny system grzew | 351 zł |
Panasonic Eh-phs9kk825 Hair Straightener Złocisty | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →