Ceny na Philips 5000 Series BHD530 (BHD530/00)
Zdjęcia 6 | od 239 do 330 zł Suszarka do włosów znanej marki Philips zapewni szybkie suszenie bez uszkodzenia włosów w wyniku przegrzania. Jego moc to 2300 W, a silnik, który został opracowany do użytku profesjonalnego, wytwarza intensywny przepływ powietrza przy prędkościach dochodzących do 110 km/h. W rezultacie powinno to skrócić czas suszenia mokrych włosów o 20%. Jednocześnie na pierwszym miejscu nadal nie jest szybkość, ale jakość, a raczej stan włosów po zabiegu. Aby chronić je przed przegrzaniem, zespół Philips opracował technologię ThermoShield. Jest to specjalny czujnik, który monitoruje temperaturę powietrza i nie pozwala jej wzrosnąć powyżej określonego znaku. Seria Philips 5000 BHD530 również wykorzystuje jonizację w celu ochrony zdrowia włosów. Jonizacja minerałów zmniejsza ekspozycję na promieniowanie U...V, a potężny system generuje do 40 milionów jonów w jednym zabiegu, dodając blasku i jedwabistości. Wreszcie precyzyjna kontrola z kilkoma trybami temperatury i mocy pozwala wybrać optymalną kombinację w zależności od rodzaju włosów. Dla idealnej stylizacji suszarka do włosów jest wyposażona w dyfuzor i koncentrator 11 mm. Oddzielny tryb nadmuchu na zimno pomoże utrwalić uzyskany efekt, aby włosy jak najdłużej nie traciły kształtu. |
czarny różowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Suszarka do włosów z serii 5000 z technologią ThermoShield 3 ustaw | 239 zł |
PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS BHD530/00 Seria 5000 Perłowy | 239 zł |
Philips Suszarka do w?osów 5000 Series - 2300 W | 255 zł |
Philips Seria 5000 Suszarka do włosów z technologią ThermoShield BHD530/00 | 239 zł |
Suszarka PHILIPS BHD530/00 Thermoshield | 239 zł |
Philips Seria 5000 BHD530/00 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2300W 3 prędko | 239 zł |
Suszarka Philips BHD530/00 | 239 zł |
Suszarka PHILIPS BHD530/00 Thermoshield BHD530 00 | 240 zł |
Suszarka Do Włosów Philips BHD530/00 Nakładki | 253 zł |
Philips Seria 5000 BHD530/00 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2300W 3 prędko | 239 zł |
Philips Hair Dryer BHD530/00 2300 W, Number of temperature settings 6, Ion | 273 zł |
Philips | Hair Dryer | BHD530/00 | 2300 W | Number of temperature settings | 330 zł |
Philips BHD530/00 | 298 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!