Krajalnica do warzyw Tefal Fresh Express+ MB756G31 czerwony
Zdjęcia 11 |
Tefal Fresh Express+ MB756G31 2022 rokszufladka na akcesoria |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Fresh Express+ MB756G31 czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rozdrabniacz Tefal Fresh Express MB756G31 | 269 zł |
Tarka elektryczna Fresh Express+ – Tefal czerwony | 369 zł |
Szatkownica TEFAL Fresh Express MB756G31 | 375 zł |
TEFAL MB756G31 Red, Biały, 150 W ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 341 zł |
Robot kuchenny Tefal Fresh Express + MB756G31 (200W) | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →