Mikser Tefal Blendforce BL420131 biały
Zdjęcia 6 |
Tefal Blendforce BL420131 biały czarny |
|
Niedrogi blender kielichowy z małą plastikową misą. Jest pozycjonowany jako produkt gospodarstwa domowego w podstawowej półki cenowej z rodziny Tefal Blendforce z 2018 roku, przeznaczony do łatwego i szybkiego ubijania, siekania i mieszania różnych produktów. Ma tradycyjny układ pionowy i solidną podstawę z gumowymi przyssawkami dla dodatkowej stabilności na stole. Wyposażony w ostry zespół ostrzy ze stali nierdzewnej z czterema ostrzami i system Smart Lock dla łatwego montażu i demontażu w codziennym użytkowaniu.
Misa o pojemności 1,25 l nadaje się do przygotowywania małych i średnich porcji smoothie, shake'ów lub koktajli. Blender kielichowy Tefal BL 4201 wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 600 W z innowacyjnym systemem chłodzenia powietrzem, który umożliwia ciągłą pracę maszyny do 3 minut. Obsługiwane są dwa tryby: stała prędkość i ręczny tryb pulsacyjny. Jakościowo miesza składniki na tradycyjne / oryginalne sosy i dressingi (w tym na domowy majonez). Może ubijać masę omletową, siekać warzywa lub owoce, aby przygotować różnorodne jedzenie dla niemowląt. Plastikowa misa jest przeznaczona do potraw na zimno lub na ciepło. Blender ma stylowy wygląd zewnętrzny, który idealnie pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza kuchni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Blendforce BL420131 biały
Wszystkie ceny 6 →TEFAL Koktajler TEFAL BL4201 Blendforce II Biały | 190 zł |
Tefal BL420131 biały AGDM-BLE-TEF-006 | 199 zł |
Tefal Blendforce BL420131 1,25l | 190 zł |
Biały blender kielichowy Blend Force – Tefal | 279 zł |
Tefal,Blender kielichowy BL420131, 600 W | 216 zł |
Tefal Blendforce BL420131 1,25l | 190 zł |
Modyfikacje Tefal Blendforce BL420131
Ceny na Tefal Blendforce BL420131 |
---|---|---|---|---|
Tefal Blendforce BL420131 biały | od 190 zł | 6 oferty | ||
Tefal Blendforce BL420838 czarny | od 223 zł | 2 oferty |