Mikser Philips 3000 Series HR2291/41 czarny
Zdjęcia 12 |
Philips 3000 Series HR2291/41 2022 rok3000 Series |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 3000 Series HR2291/41 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy PHILIPS HR2291/41 + 1 bidon w komplecie | 270 zł |
Philips 3000 Series Blender z technologią ProBlend Crush, 600 W, 2 l HR229 | 305 zł |
Blender kielichowy PHILIPS HR2291/41 + 1 bidon w komplecie | 270 zł |
Blender kielichowy PHILIPS HR2291/41 + 1 bidon w komplecie HR2291 41 | 270 zł |
Blender kielichowy Philips bidon HR2291/41 | 269 zł |
Blender stołowy Philips Series 3000 HR2291/41 Czarny | 262 zł |
Philips 3000 Series Blender HR2291/41R1 HR2291/41R1 | 276 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →