Mikser Philips Viva Collection HR2657/90 czarny
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Philips Viva Collection HR2657/90 |
|
Potężny, nowoczesny, zaawansowany blender ręczny z kolekcji Philips Viva. Jest to model wielofunkcyjny, którego jedną z głównych zalet jest duża ilość przystawek w zestawie. Na przykład stopa blendera wykorzystuje technologię ProMix i jest trójkątną dyszą, która zapewnia optymalny przepływ składników i maksymalną wydajność urządzenia. Dodatkowo zanurzeniowa ma dyszę w kształcie fali, która zapobiega rozpryskiwaniu i pomaga utrzymać czystość w kuchni.
W shakerze o pojemności 500 ml możesz mielić i miksować warzywa, owoce i inne składniki koktajli i smoothie. Jest wykonany z materiałów niezawierających bisfenolu A i jest szczelny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że napój nie wyleje się do torby lub plecaka. Rozdrabniacz w rozmiarze XL z ostrymi ostrzami jest w stanie szybko pokroić nawet duże kawałki i twarde produkty, takie jak mięso, warzywa, zioła i orzechy.
Trzepaczka, która jest również dołączona do Philips Viva Collection HR2657/90, jest przeznaczona do ubijania śmietany, sosów, majonezu, ciasta i śmietany. Model działa również jako maszyna kuchenna dzięki trzem tarczom do krojenia. Dokładniej mówiąc, jest to spiralizer z dyszami do krojenia warzyw i owoców w trzech postaciach: spaghetti, linguine i makaron. Nasadki można łatwo przymocować i odłączyć od jednostki silnikowej za naciśnięciem jednego przycisku i można je myć w zmywarce. Ponadto blender jest wyposażony w silnik o mocy 800 W, który rozwija prędkość do 11500 obr./min i zapewnia szybkie i wydajne siekanie, miksowanie i ubijanie do uzyskania gładkiej konsystencji. Za sterowanie odpowiada tylko jeden przycisk z technologią SpeedTouch: im mocniej go wciśniesz, tym większa będzie prędkość urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Viva Collection HR2657/90 czarny
Wszystkie ceny 14 →Philips Blender ręczny - 800 W Trzepaczka Spiralne ostrze do warzyw Techno | 362 zł |
Blender PHILIPS Viva Collection HR2657/90 | 348 zł |
Blender ręczny Philips Viva Collection ProMix HR2657/90 | 399 zł |
PHILIPS Zoodler Viva Collection HR2657/90 | 443 zł |
Philips Viva Collection Zoodler Philips blender ze spiralnym ostrzem HR265 | 443 zł |
- Długość przewodu zasilającego - 120 cm