Mikser Smeg HBF22CREU beżowy
Zdjęcia 15 |
Smeg HBF22CREU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg HBF22CREU beżowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG HBF22CREU blender ręczny plastikowy kremowy | 890 zł |
Zestaw blender ręczny Smeg 50's Style kremowy HBF22CREU | 638 zł |
Blender ręczny z akcesoriami SMEG HBF22CREU kremowy | linia 50'S STYL | 692 zł |
Blender ręczny z akcesoriami SMEG HBF22CREU kremowy | linia 50's STYL | 769 zł |
Blender SMEG HBF22CREU od ręki! Wysyłka w 24h! | 638 zł |
Blender SMEG HBF22CREU od ręki! Wysyłka w 24h! | 638 zł |
Modyfikacje Smeg HBF22CREU
Ceny na Smeg HBF22CREU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF22CREU beżowy | od 638 zł | 6 oferty | ||
Smeg HBF22WHEU biały | od 638 zł | 1 oferta | ||
Smeg HBF22BLEU czarny | od 638 zł | 2 oferty | ||
Smeg HBF22RDEU czerwony | od 694 zł | 1 oferta | ||
Smeg HBF22PBEU granatowy | od 595 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →