Блендер Smeg BLF03WHEU білий
Фото 9 |
Smeg BLF03WHEU |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg BLF03WHEU білий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg BLF03WHEU mikser aluminiowy | 1 065 zł |
Blender kielichowy Smeg Biały (BLF03WHEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 1 199 zł |
Blender Smeg 50's Style biały BLF03WHEU | 995 zł |
Blender kielichowy SMEG BLF03WHEU biały połysk | linia 50's STYLE OFI | 1 079 zł |
Smeg Mikser Kielichowy blf03 weiss | 1 149 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Smeg BLF03WHEU
Ціни на Smeg BLF03WHEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLF03CREU бежевий | від 989 zł | 3 пропозиції | ||
Smeg BLF03WHEU білий | від 953 zł | 9 пропозицій | ||
Smeg BLF03PGEU зелений | від 942 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg BLF03PKEU рожевий | від 995 zł | 5 пропозицій | ||
Smeg BLF03PBEU синій | від 953 zł | 8 пропозицій | ||
Smeg BLF03RDEU червоний | від 995 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg BLF03BLEU чорний | від 953 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →