Mikser Smeg BLF03WHEU biały
Zdjęcia 9 |
Smeg BLF03WHEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg BLF03WHEU biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg BLF03WHEU mikser aluminiowy | 1 075 zł |
Blender kielichowy Smeg Biały (BLF03WHEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 1 199 zł |
Blender Smeg 50's Style biały BLF03WHEU | 995 zł |
Blender kielichowy SMEG BLF03WHEU biały połysk | linia 50's STYLE OFI | 1 079 zł |
Smeg Mikser Kielichowy blf03 weiss | 1 149 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Smeg BLF03WHEU
Ceny na Smeg BLF03WHEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLF03CREU beżowy | od 989 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF03WHEU biały | od 953 zł | 9 oferty | ||
Smeg BLF03BLEU czarny | od 953 zł | 8 oferty | ||
Smeg BLF03RDEU czerwony | od 995 zł | 7 oferty | ||
Smeg BLF03PBEU granatowy | od 953 zł | 8 oferty | ||
Smeg BLF03PKEU różowy | od 995 zł | 5 oferty | ||
Smeg BLF03PGEU zielony | od 942 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →