Блендер Smeg BLC01WHMEU білий
Фото 11 |
Smeg BLC01WHMEU білий чорний |
|
Функція паузи.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg BLC01WHMEU білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SMEG BLC01WHMEU blender o dużej prędkości tworzywo sztuczne | 1 989 zł |
Blender kielichowy wysokoobrotowy Smeg Biały (BLC01WHMEU) --- OFICJALNY SK | 2 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender wysokoobrotowy SMEG BLC01WHMEU biały mat | lin | 1 979 zł |
Blender wysokoobrotowy SMEG BLC01WHMEU - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidual | 1 825 zł |
Smeg Collezione Blender Przezroczysty BLC01WHMEU | 1 909 zł |
Додаткові функції і можливості міксера Smeg BLC01WHMEU:
- В комплект входить силіконова лопатка та щітка для очищення.
Модификації Smeg BLC01WHMEU
Ціни на Smeg BLC01WHMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLC01WHMEU білий | від 1 825 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg BLC01BLMEU чорний | від 1 825 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →