Міксер Smeg HMF01RDEU червоний
Фото 9 |
Smeg HMF01RDEU |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg HMF01RDEU червоний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg mikser elektryczny Czerwony 50s Style HMF01RDEU | 658 zł |
Smeg HMF01RDEU | 628 zł |
Mikser ręczny 50's style Czerwony Smeg (HMF01RDEU) --- OFICJALNY SKLEP Sme | 779 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Mikser ręczny SMEG HMF01RDEU czerwony | linia 50' | 701 zł |
Mikser ręczny SMEG HMF01RDEU czerwony | linia 50's STYLE OFICJALNYPAR | 779 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Smeg HMF01RDEU
Ціни на Smeg HMF01RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg HMF01CREU бежевий | від 628 zł | 10 пропозицій | ||
Smeg HMF01WHEU білий | від 628 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg HMF01PKEU рожевий | від 583 zł | 13 пропозицій | ||
Smeg HMF01PGEU салатовий | від 608 zł | 10 пропозицій | ||
Smeg HMF01PBEU синій | від 609 zł | 14 пропозицій | ||
Smeg HMF01RDEU червоний | від 628 zł | 8 пропозицій | ||
Smeg HMF01BLEU чорний | від 608 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →